İHALEDE SON AŞAMA ! SARAR İDDALI !

Eskişehir, Afyonkarahisar, Uşak, Bilecik ve Kütahya illerinin elektrik dağıtım ihalesi yarın yapılacak. İhaleye katılacak olan Sarar Şirketler Grubu Başkanı Cemalettin Sarar ‘Bu ihaleyi almak için 6 aydır özel bir ekip ile çalışma yapıyoruz. Cesaretle ve akıllıca bu işin üstüne düştük’ dedi.

Eskişehir’in doğalgaz ihalesini daha önce kaçırdıklarını söyleyen Sarar ‘Ancak bunu kaçırmaya niyetimiz yok. İnşallah bu ihale bizim için iyi olacak.Ticaretin yüzde 90’ı cesarettir. Bu bizde var’ dedi. Sarar, ihalenin 300 milyon doların üzerinde sonuçlanacağını söyledi.

Eskişehir, Afyonkarahisar, Uşak, Kütahya ve Bilecik illerinin elektrik dağıtım ihalesine girecek olan Cemalettin Sarar ‘Bu ihale bizim için çok önemli. Özel bir ekip ile gece gündüz bunun için çalışıyoruz’ dedi.

Yarın yapılacak ihaleye Sarar ile birlikte Limak, Kcetaş(Kayseri güç birliği) Cengiz Elektrik,
Aksa, Park Holding(Ciner Grubu) Aydem A.Ş, ETİ Gümüş,Sİİ Enerji, Çalık, Kolin İnş.(Ezgaz’ı alan firma) ve Ak Enerji’nin katılacağını söyleyen Cemalettin Sarar ‘Bu ihaleye girmek için 20’dan fazla şirket başvurdu. Ancak elemeler sonrası bu rakam 12’ye düştü. Bu Cuma günü saat 11.00’de ihale açık artırma usulü ile yapılacak. Rakamın 300 milyon doların üzerinde olacağını tahmin ediyorum. Biz özel bir ekiple 6 aydır bu ihale için gece gündüz çalışıyoruz.” Dedi. Ticaretin yüzde 90’nının cesaret olduğunu söyleyen Sarar ‘Bu ihaleyi almak için, iş yapmak için giriyoruz. Cesaretle ve akıllıca bu işin üstüne düştük. İnşallah netice iyi olur. Nasipse olur’ dedi. Eskişehir’in doğalgaz ihalesini daha önce kaçırdıklarını söyleyen Sarar ‘Ama bunu kaçırmaya niyetimiz yok’ diye konuştu.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !